Trapezy Mystic Warrior V

Oczywiście praktycznie wszystkie elementy, które mamy zamiar wykorzystywać na przykład w przypadku kitesurfingu, mogą również zostać wykorzystywane, zupełnie w innych sportach, wystarczy poszukać zupełnie innych sportów wodnych i zobaczymy, że większość elementów, wykorzystywana jest dokładnie tych samych, na przykład pianki, które mamy do wyboru letnie i ciepłe, jedne wykorzystywane są przez wszystkich surferów, z każdego rodzaju pływania na desce, a drugie nawet przez nurków, którzy często schodzą na bardzo niskie głębokości, a tam bywa o wiele zimniej niż na powierzchni. Dobrym przykładem również może być bardzo popularny trapez kitesurfing Mystic Warrior V, który również wykorzystywany jest we wszystkich sportach surfingowych, gdzie przy napędzaniu deski, korzystamy z zewnętrznych źródeł, jak latawiec, lub żagiel. Warrior sprawdza się zarówno w windsurfingu jak i kitesurfingu. Firma Mystic wypusciła na sezon 2017 Warriory w różnych wersjach kolorystycznych:

  • Trapez Mystic Warrior V Waist Black
  • Trapez Mystic Warrior V Waist Blue
  • Trapez Mystic Warrior V Waist Orng
  • Trapez Mystic Warrior V Waist Lime
  • Trapez Mystic Warrior V Waist Teal

Wysoka jakość za rozsądny koszt, czyli trapez Mystic Warrior

Jeżeli chodzi o wyposażenie do kitesurfingu, oczywiście niektóre inne elementy od trapezu kite, jak sama deska mogą się różnić od siebie, w końcu wykonujemy zupełnie inne akrobacje i napędza nas inne źródło, więc wszystko musi być przystosowane. Więc jeśli planujemy przejść na trochę lepsze treningi i bardziej akrobacyjne wyczyny, to zastanówmy się, jaki trapez kite, powinniśmy dla siebie wybrać i czy na pewno warto jest przepłacać. Oczywiście wszystkie firmy które oferują nam tego typu sprzęt, będą nas przekonywać, że jest to niezbędne i musimy kupować najdroższe wersje ich produktów, jeśli zależy nam na komforcie pływania. Otóż niestety jest to bardzo błędne myślenie podobnie jak zakup najtańszego trapezu. Przykładowo w trapezie Mystic Star nie będzie nam wygodnie. Najlepiej jest wybrać pośrednie rozwiązanie jeżeli chodzi o trapezy. Z pomocą przyjdzie nam trapez Mystic Warrior. Jest on dobrym modelem w przystępnej wartości cenowej.

Kolory i ceny Warriora 2017: Mystic Warrior Lime, Orng, Blue, Black

Większość profesjonalnych zawodników, powie nam iż na początku naszej przygody, wystarczy najtańszy sprzęt, ponieważ i tak nie odczujemy zupełnie żadnej różnicy. Przy wersjach profesjonalnych, również nie będziemy musieli kupować najdroższego modelu, ponieważ jest on dokładnie tak samo dobry, jak ten który dedykowany jest osobom zaawansowanym. Stawiając obok siebie i testując model o wartości 500 złotych i ten, który jest o 50 złotych droższy, najpewniej nie będziemy w stanie zobaczyć zupełnej różnicy, więc nawet jak nie przechodzimy na o wiele wyższy poziom, nie możemy nic zaoszczędzić.

Warte uwagi są Warriory, które plasują się półce cenowej do 1000 zł w cenie katalogowej. W dobrym kitesurfing sklepie możemy liczyć na rabat na trapezy.

Rzućmy okiem na modele trapezów Mystica na sezon 2017. Do wyboru mamy czarny trapez Mystic Warrior V Black, niebieski trapez Warrior V Blue, pomarańczowy trapez Mystic Warrior V Waist Orng, żółty czy raczej limonkowy trapez Mystic Warrior V Waist Lime oraz zielononiebieski1 kolor trapezu, czyli trapez Mystic Warrior V Waist Teal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here