Nikt nie chce wydawać na samym początku nowej pasji, bardzo dużej ilości pieniędzy, a nie od dziś wiadomo, że sprzęt może być bardzo drogi, zwłaszcza jeśli od razu chcemy kupić wszystkie niezbędne akcesoria, podczas jednej transakcji. Na przykład zestaw do kitesurfingu, nawet ten najbardziej podstawowy dla początkujących, może kosztować kilka tysięcy złotych i pewnie większość osób stwierdzi, że jest to przesada. Oczywiście poprawnym rozwiązaniem będzie, nauczyć się pływania na wypożyczanym sprzęcie, który możemy otrzymać praktycznie na wszystkich większych zbiornikach wodnych, które są popularne wśród turystów. Jeśli jednak w dalszym ciągu jest to zbyt duża kwota, warto weryfikować czy dany kitesurfing sklep, nie posiada rat zero procent.

Jednym z ważnych zakupów jest kupno pianki kitesurfing. W tym sezonie z pomocą przychodzą nam pianki Mystica takie jak Mystic Star 2017 5/4. Wsród nich możemy wyminić kolorystyki takie jak pianka kitesurfing Mystic Star 5/4 Lime 2017, a także pianka kitesurfing Mystic Star 5/4 Bk/Grey 2017  jak również pianka kitesurfing Mystic Star 5/4 Army 2017 oraz pianka kitesurfing Mystic Star 5/4 Orng 2017 nie zapominając o piance kitesurfing pianka Mystic Star 5/4 Bk 2017 czyli Black.

Zakup pianki kitesurfing i innego sprzętu

Jeśli niestety sklep kitesurfing nie posiada w swojej ofercie produktów ratalnych, albo my nie spełniamy warunków by otrzymać taki kredyt, to może warto kupić taki zestaw po trochu? Oczywiście raczej będzie to dla nas droższe rozwiązanie, ponieważ kupując na raz zestaw jednego producenta, możemy liczyć na bardzo ciekawe promocje. Oczywiście dla osób, które związane są z tym sportem na dłużej, kupienie zestawu za 5, lub nawet 6 tysięcy nie jest to dużo, zwłaszcza jeśli jest to wyprzedażowa cena, ponieważ ta podstawowa widnieje na poziomie 8 tysięcy, jednak dla zwykłego klienta, może to być przesadzona cena. W końcu przeważnie zwykły człowiek, który nie ma nic związanego z tym sportem, często kupuje sobie w takiej cenie samochód, który służy mu przez kilka lat, a nie sprzęt do sportu sezonowego.

Z ciekawą ofertą na pianki wychodzi firma Mystic w sezonie 2017. W gamie kolorów znajdziemy pianki Star takie jak:

Nowość, czyli pianka kitesurfing 2017 Mystic Drip 5/4

Jednak jeśli już zdecydowaliśmy się na kupno takiego zestawu, to kiedy taki kite sklep, może zaproponować nam najlepsze ceny? Chyba nikogo nie zdziwi odpowiedź, że po za sezonem. Dlatego nie rzucajmy się w wir, jak tylko odbędziemy swój pierwszy kurs, dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić od kilkuset, nawet do kilku tysięcy złotych. Kupujmy zawsze w jednym sklepie, dzięki czemu będziemy mogli liczyć na programy lojalnościowe.

Udanym egzemplarzem, lecz także niedrogim jest pianka kitesurfing 2017 Mystic Drip Navy 5/4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here